Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   6:11
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:12
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:13
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:14
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:16
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:18
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:19
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:19
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:20
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:21
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:21
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   6:24
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:25
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:26
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:28
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:29
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:31
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:33
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:34
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:36
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:38
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:40
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:42
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:44
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:46
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:48
16,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:51
17,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:53
18,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:54
18,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:55
19,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:56
20,5 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:59