Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:21
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:22
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:23
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:24
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:26
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:27
4,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:30
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:31
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:32
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:34
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:35
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:37
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:39
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:40
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:41
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:43
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:44
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:46
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:47
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:49
13,5 Těšínská Interaktivní plán dopravy   5:50
13,9 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:51
14,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:52
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:52
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:53
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:54
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:55
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:56
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   5:58
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:00
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:01
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:03
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:04
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:05
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:08
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:11