Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:56
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:57
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:59
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   6:03
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:04
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:05
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:06
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:08
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:10
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:11
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:11
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:12
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:13
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:13
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   6:16
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:17
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:18
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:20
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:21
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:23
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:25
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:26
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:28
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:30
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:32
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:34
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:36
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:38
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   6:40
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:43
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:45
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:46
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:47
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:48
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:51