Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   8:52
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:53
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:55
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   8:58
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:59
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:00
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:01
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:03
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:04
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:05
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:06
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:06
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:07
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:07
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:10
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:11
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:12
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:14
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:15
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:16
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:18
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:19
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:21
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:22
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:24
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:26
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:28
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:29
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   9:31
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:33
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:35
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   9:36
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   9:37
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:38
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 9:40