Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:14
0,9 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:15
1,6 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:16
2,5 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:18
3,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:19
4,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:21
4,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:23
5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:24
5,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:25
6,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:27
6,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:28
7,4 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:29
8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:30
8,4 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:32
8,9 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:33
9,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:34
9,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:35
10 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:35
10,4 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:36
11,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:37
11,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:38
12,6 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:39
13,5 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:41
14,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:43
14,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:44
15,2 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:45
15,6 Severka Interaktivní plán dopravy   9:46
16,2 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:48
17,2 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:50
18,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 9:53