Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:20
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:21
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   9:22
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:23
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:25
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:26
4,6 Bory Interaktivní plán dopravy   9:29
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:30
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:31
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:33
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:34
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:36
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:38
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:39
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:40
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:42
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:43
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:44
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:45
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:47
13,5 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:48
13,9 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:49
14,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:50
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:50
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:51
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:52
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:53
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:54
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:56
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:58
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:59
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:00
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   10:01
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:03
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:05
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 10:08