Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   9:06
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:07
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:09
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   9:13
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:14
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:15
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:16
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:18
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:19
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:20
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:21
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:21
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:22
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:22
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:25
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:26
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:27
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:29
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:30
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:31
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:33
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:34
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:36
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:37
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:39
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:41
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:43
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:44
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 9:46  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;