Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:45
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:46
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:47
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:48
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:50
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:51
4,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:54
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:55
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:56
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:58
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:59
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:01
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:03
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:04
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:05
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:07
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:08
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:10
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:11
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:13
13,5 Těšínská Interaktivní plán dopravy   6:14
13,9 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:15
14,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:16
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:16
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:17
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:18
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:19
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:20
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   6:22
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:24
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:25
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:27
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:28
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:30
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:33
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:36