Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   9:21
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:22
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:24
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   9:28
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:29
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:30
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:31
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:33
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:34
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:35
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:36
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:36
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:37
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:37
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:40
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:41
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:42
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:44
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:45
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:46
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:48
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:49
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:51
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:52
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:54
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:56
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:58
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:59
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 10:01  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;