Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:34
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:35
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:37
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   5:41
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:42
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:43
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:44
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:46
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:48
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:49
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:49
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:50
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:51
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:51
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   5:54
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:55
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:56
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:58
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:59
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:01
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:03
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:04
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:06
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:07
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:09
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:11
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:13
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:15
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   6:17
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:20
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:22
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:23
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:24
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:25
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:28