Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   19:55
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:56
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:57
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:58
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:59
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:01
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   20:02
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:03
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:04
5,1 Těšínská Interaktivní plán dopravy   20:06
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   20:07
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   20:08
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   20:09
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   20:10
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:13
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:15
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 20:17