Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:15
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:16
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:17
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:19
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:20
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   19:21
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:22
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:24
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:25
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:27
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:29
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:30
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:31
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:32
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:34
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:35
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:36
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 19:37  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;