Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:21
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   18:22
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:25
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:26
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:27
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:28
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:29
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:31
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:32
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:33
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:34
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   18:36
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   18:37
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   18:38
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   18:40
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   18:42
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:45
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:47
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 18:49