Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:45
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:46
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:48
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:50
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:52
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:53
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:54
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:56
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:57
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:59
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:01
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:02
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:03
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:04
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   18:06
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   18:07
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   18:08
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   18:09
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   18:11
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 18:13