Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   20:36
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   20:37
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   20:40
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   20:41
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   20:42
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   20:43
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   20:44
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:46
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   20:47
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:48
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:49
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   20:51
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   20:52
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   20:53
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   20:54
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   20:55
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:58
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:59
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 21:00