Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:00
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:01
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:02
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   20:04
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   20:05
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   20:06
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   20:07
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   20:09
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   20:10
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:12
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:14
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   20:15
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:16
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   20:17
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   20:19
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   20:20
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   20:21
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   20:22
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   20:24
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 20:26