Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   19:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   19:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   19:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   19:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   19:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   19:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   19:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:18
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:19
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:21
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   19:22
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   19:23
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   19:24
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   19:25
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:28
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:30
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 19:32