Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:35
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:36
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:37
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   9:38
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   9:39
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:40
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:43
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:44
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:45
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:47
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:50
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   9:52
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   9:53
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   9:54
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   9:55
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:56
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:57
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 9:59