Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:27
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:28
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:29
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   17:30
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   17:31
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:32
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:33
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   17:35
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:38
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:40
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:41
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:42
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:45
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:47
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:48
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:49
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:50
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:51
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:53
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 17:58