Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:04
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:05
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:06
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   17:07
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   17:08
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:09
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:10
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   17:12
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:15
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:17
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:18
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:19
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:22
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:24
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:25
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:26
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:27
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:28
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:30
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 17:35