Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   19:12 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   19:13 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   19:15 V
5,2 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   19:21 V
5,7 Kyšice Interaktivní plán dopravy   19:22 V
6,3 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   19:23
7,6 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   19:25
8,2 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   19:26
8,6 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   19:27
9,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:28
10,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 19:30