Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:50
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   18:51
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   18:53
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   18:54
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   18:55
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   18:56
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   18:58 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   18:59 V
8,6 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   19:04 V
9 Dýšina Interaktivní plán dopravy   19:05 V
9,6 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   19:06 V
10,3 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 19:08   V