Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:51
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:52
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:53
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:54
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:55
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:56
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:57
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   18:00
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:01
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   18:02
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   18:04
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   18:06
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   18:08
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   18:09
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   18:10
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   18:11
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   18:12
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   18:13
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   18:14
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   18:15
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   18:16
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 18:17