Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:37
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:38
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:39
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:40
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:41
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:42
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:43
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:44
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:45
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:46
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:47
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:49
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:51
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:52
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:53
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:56
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:58
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:59
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:00
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:01
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:02
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:04