Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   9:06
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   9:07
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   9:08
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   9:09
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:10
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:11
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:12
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:15
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:16
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:17
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:19
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:21
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:23
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:24
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:25
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:26
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:27
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:28
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:29
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:30
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:31
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 9:32