Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:22
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:23
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:24
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:25
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:26
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:27
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:28
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:29
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:30
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:31
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:32
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:34
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:36
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:37
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:38
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:41
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:43
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:44
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:45
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:46
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:47
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:49