Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:29
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:30
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:31
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:32
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:33
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:34
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:35
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:38
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:39
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:40
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   17:42
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   17:44
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   17:46
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   17:47
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:48
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   17:49
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   17:50
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   17:51
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   17:52
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   17:53
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   17:54
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 17:55