Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:15
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:16
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:17
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:18
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:19
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:20
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:21
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:22
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:23
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:24
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:25
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:27
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:29
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:30
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:31
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:34
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:36
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:37
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:38
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:39
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:40
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:42