Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   9:44
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   9:45
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   9:46
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   9:47
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:48
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:49
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:50
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:53
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:54
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:55
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:57
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:59
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:01
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:02
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:03
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:04
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:05
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:06
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:07
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:08
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:09
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 10:10