Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:00
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:01
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:02
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:03
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:04
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:05
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:06
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:07
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:08
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:09
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:10
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:12
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:14
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:15
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:16
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:19
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:21
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:22
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:23
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:24
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:25
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:27