Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:45
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:46
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:47
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:48
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:49
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:50
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:51
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:52
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:53
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:54
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:55
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:57
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:59
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:00
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:01
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:04
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:06
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:07
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:08
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:09
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:10
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:12