Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   9:14
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   9:15
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   9:16
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   9:17
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:18
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:19
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:20
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:23
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:24
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:25
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:27
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:29
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:31
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:32
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:33
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:34
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:35
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:36
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:37
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:38
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:39
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 9:40