Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:07
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   17:08
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   17:09
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   17:10
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   17:11
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   17:12
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   17:13
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:14
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   17:15
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   17:16
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   17:17
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:19
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:21
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:22
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:23
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:26
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:28
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:29
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:30
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:31
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:32
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:34