Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:03
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   6:04
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:06
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   6:07
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   6:08
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:10
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   6:12
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 6:13