Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:58
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:00
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:02
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   6:04
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   6:06
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   6:07
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:09
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   6:10
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 6:12  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;