Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   5:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:48
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   5:49
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   5:51
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   5:52
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:53
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:55
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   5:57
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 5:58