Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:00
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:02
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:03
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:04
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   14:04
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:05
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:07
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:09
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   14:10
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:11
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:13
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:14
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   14:15
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 14:16