Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   11:45
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   11:47
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   11:48
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:49
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   11:49
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   11:50
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   11:52
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   11:54
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   11:55
5,7 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   11:56
6 Podhájí Interaktivní plán dopravy   11:57
6,3 Kruhová Interaktivní plán dopravy   11:58
6,4 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   11:58
7,7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   12:00
7,9 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   12:01
8,1 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   12:02
8,8 NC Černice Interaktivní plán dopravy 12:03