Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:45
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   10:47
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   10:48
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:49
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   10:49
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   10:50
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   10:52
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   10:54
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   10:55
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   10:56
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   10:58
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   10:59
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   11:00
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 11:01