Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:40
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:42
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:43
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:44
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   5:44
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:45
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:47
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:49
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   5:50
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:51
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:53
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:54
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:55
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 5:56