Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:30
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   17:31
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   17:32
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   17:33
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   17:34
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   17:35
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   17:36
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:37
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   17:38
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   17:39
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   17:40
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:42
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:44
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:45
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:46
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:49
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:51
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:52
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:53
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:54
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:55
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:57