Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:07
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   10:08
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   10:09
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   10:10
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   10:11
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   10:12
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   10:13
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   10:14
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:15
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:16
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:17
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:19
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:21
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:22
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:23
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:26
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:28
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:29
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:30
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:31
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:32
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:34