Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:15
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   17:16
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   17:17
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   17:18
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   17:19
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   17:20
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   17:21
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   17:22
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   17:23
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   17:24
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   17:25
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:27
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:29
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:30
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:31
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:34
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:36
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:37
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:38
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:39
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:40
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 17:42