Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:52
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:53
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:54
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:55
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:56
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:57
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:58
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:59
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   10:00
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   10:01
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   10:02
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:04
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   10:06
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:07
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   10:08
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:11
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   10:13
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   10:14
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   10:15
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   10:16
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   10:17
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 10:19