Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   9:21
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   9:22
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   9:23
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   9:24
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   9:25
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   9:26
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:27
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:30
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:31
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:32
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:34
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   9:36
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   9:38
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   9:39
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   9:40
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   9:41
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   9:42
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   9:43
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   9:44
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   9:45
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   9:46
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 9:47