Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   4:15
1 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   4:17
1,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   4:18
2 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   4:19
2,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   4:20
2,8 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   4:21
3,2 Karlov Interaktivní plán dopravy   4:22
3,7 Cínová Interaktivní plán dopravy   4:22
4,2 Techmania Interaktivní plán dopravy   4:23
4,6 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   4:24
5 Tylova Interaktivní plán dopravy   4:25
5,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:27
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 4:28