Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   3:13
1 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   3:15
1,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   3:16
2 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   3:17
2,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   3:18
2,8 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   3:19
3,2 Karlov Interaktivní plán dopravy   3:20
3,7 Cínová Interaktivní plán dopravy   3:20
4,2 Techmania Interaktivní plán dopravy   3:21
4,6 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   3:22
5 Tylova Interaktivní plán dopravy   3:23
5,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:25
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 3:26