Detail spoje » Bus N7
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Hospoda Interaktivní plán dopravy   2:13
1 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   2:15
1,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   2:16
2 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   2:17
2,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   2:18
2,8 Ke Karlovu Interaktivní plán dopravy   2:19
3,2 Karlov Interaktivní plán dopravy   2:20
3,7 Cínová Interaktivní plán dopravy   2:20
4,2 Techmania Interaktivní plán dopravy   2:21
4,6 Jižní Předměstí Interaktivní plán dopravy   2:22
5 Tylova Interaktivní plán dopravy   2:23
5,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:25
5,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 2:26