Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:20
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   5:22
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   5:23
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:24
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   5:24
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   5:25
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   5:27
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   5:29
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   5:30
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   5:31
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   5:33
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   5:34
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   5:35
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 5:36