Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 13:56
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Nová Hospoda13:54Spoj má zpoždění 2
11CAN Husova13:55Spoj má zpoždění 1
16Doubravka13:57Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory13:58Spoj jede načas 0
15Lobzy13:59Spoj má zpoždění 2
3Sady Pětatřicátníků13:59Spoj jede načas 0
3Dvořákova14:00Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží14:01Spoj má zpoždění 1
15Folmavská rondel14:03Spoj jede načas 0
16Doubravka14:05Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory14:06Spoj jede načas 0
20Mrakodrap14:07Spoj má zpoždění 11
11Ústřední hřbitov14:07Spoj jede načas 0
3Dvořákova14:07Spoj jede načas 0
3Sady Pětatřicátníků14:07Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji